Формування правової культури

Формування правової культури

Формування правової культури

Завданнями напрямку є формування безпечного середовища в територіальних громадах України і захист прав та представлення інтересів мешканців Херсонської громади.

ІРЦ «Правовий простір» досягає впливу на розробку та прийняття місцевих і національних політик через залучення громадян та партнерів. Організація на постійній основі проводить дослідження і моніторинги, готує аналітичні документи, працює з відкритими даними, розробляє і реалізує інформаційні та адвокаційні кампанії, акції прямої дії, програми неформальної освіти для дітей та молоді, реалізує програму «Шерифи для нових громад», формує партнерства та бере участь у мережах.

Платформи «Діалогу безпеки» працюють вже у сімох областях

В Україні продовжуються реформи, приймаються нові нормативно-правові акти, впроваджуються сучасні процедури, які мають на меті, зокрема, посилення безпеки держави та створення комфортного середовища для кожного громадянина. Проте під час реформування різних галузей, з’явилися “невраховані” прогалини. 

докладніше

Обрано переможців конкурсу з розробки Паспортів Безпеки для територіальних громад

Конкурс на отримання допомоги експертів команди проєкту “Шерифи для нових громад” в розробці місцевих Програм безпеки завершився. Неочікувано, за зовсім невеликий термін, всього за пару тижнів, до нас надійшло 67  змістових та грунтовних заявок з восьми областей України.

докладніше
Про безпеку на вулиці Суворова (Відео)

Про безпеку на вулиці Суворова (Відео)

Публічна акція поліції та громадських організацій відбулася в Херсоні між планетарієм та Корабельною у місті радою на вулиці Суворова 7 вересня і неабияк привернула увагу жителів, особливо сподобалось дітям.

Допомогти "Правовому простору"

Разовий або регулярний платіж з банківськоЇ карти