НАШІ АМБАСАДОРИ

Хто такі амбасадори

Амбасадори ІРЦ «Правовий простір» – це відомі люди, які поділяють цінності та ідеї організації і готові використовувати свій авторитет та професійні знання задля їх промоції.

Амбасадори доносять ідеї та цінності організації до людей і організацій, представників влади і політиків.

Амбасадори формують мережу впливу та підтримки на національному і міжнародному рівні.

Амбасадор власною компетентністю підтримує всі або один з напрямків діяльності ІРЦ «Правовий простір».

Амбасадор формує і розширює коло однодумців з позиції лідера громадської думки. Своїм авторитетом Амбасадори гарантують довіру до програм і кампаній ІРЦ «Правовий простір» у своєму середовищі.

Амбасадор ділиться власним досвідом співпраці і взаємодії з організацією, поширює інформацію про її цілі, завдання та кампанії.

Якщо Ви поділяєте наші цінності і готові разом з нами розбудовувати громадянське суспільство – Ви можете стати нашим Амбасадором.

НАШІ АМБАСАДОРИ

Коло
Коло
Анна Орловська

Анна Орловська

Фасилітаторка, тренерка, засновниця Тренінгового центру “Мозаїка”, координаторка мережі ГО “Інша жінка”

Елла Петренко

Елла Петренко

Голова Білозерського центру регіонального розвитку, експертка з бюджетної прозорості

Ольга Жукова

Ольга Жукова

Фасилітаторка ГО «Громадський центр «Нова генерація», тренерка, коуч. Співзасновниця ГО «Бюро ґендерних стратегій та бюджетування»

Хто может стать амбасадором

  1. Сфери діяльності потенційних Амбасадорів: наука, політика, бізнес, громадянське суспільство, місцеве самоврядування, інформаційні технології або культура.
  2. Особисті та професійні якості: природжений комунікатор, присутність у ділових колах, лідерські якості, впливовість та авторитетність на вітчизняній та міжнародній арені, впізнаваність у сфері своєї професійної чи громадської діяльності, хороша репутація та моральність.
  3. Участь в діяльності Організації, сприяння проведенню міжнародних, національних заходів та заходів ділової гостинності.
  4. Розширення членства Організації у міжнародних асоціаціях або заснування осередків.
  5. Близькість сфери діяльності потенційного Амбасадора з цілями та напрямками діяльності Організації.

Якщо Ви поділяєте наші цінності і готові разом з нами розбудовувати громадянське суспільство – Ви можете стати нашим Амбасадором.