НАШІ АМБАСАДОРИ

Хто такі амбасадори

Амбасадори ІРЦ «Правовий простір» – це відомі люди, які поділяють цінності та ідеї організації і готові використовувати свій авторитет та професійні знання задля їх промоції.

Амбасадори доносять ідеї та цінності організації до людей і організацій, представників влади і політиків.

Амбасадори формують мережу впливу та підтримки на національному і міжнародному рівні.

Амбасадор власною компетентністю підтримує всі або один з напрямків діяльності ІРЦ «Правовий простір».

Амбасадор формує і розширює коло однодумців з позиції лідера громадської думки. Своїм авторитетом Амбасадори гарантують довіру до програм і кампаній ІРЦ «Правовий простір» у своєму середовищі.

Амбасадор ділиться власним досвідом співпраці і взаємодії з організацією, поширює інформацію про її цілі, завдання та кампанії.

Якщо Ви поділяєте наші цінності і готові разом з нами розбудовувати громадянське суспільство – Ви можете стати нашим Амбасадором.

НАШІ АМБАСАДОРИ

Коло
Коло
Ольга Жукова

Ольга Жукова

Фасилітаторка, тренерка, коуч

Елла Петренко

Елла Петренко

Голова Білозерського центру регіонального розвитку, експертка з бюджетної прозорості

Хто может стать амбасадором

  1. Сфери діяльності потенційних Амбасадорів: наука, політика, бізнес, громадянське суспільство, місцеве самоврядування, інформаційні технології або культура.
  2. Особисті та професійні якості: природжений комунікатор, присутність у ділових колах, лідерські якості, впливовість та авторитетність на вітчизняній та міжнародній арені, впізнаваність у сфері своєї професійної чи громадської діяльності, хороша репутація та моральність.
  3. Участь в діяльності Організації, сприяння проведенню міжнародних, національних заходів та заходів ділової гостинності.
  4. Розширення членства Організації у міжнародних асоціаціях або заснування осередків.
  5. Близькість сфери діяльності потенційного Амбасадора з цілями та напрямками діяльності Організації.

Якщо Ви поділяєте наші цінності і готові разом з нами розбудовувати громадянське суспільство – Ви можете стати нашим Амбасадором.