Як живе «південний кордон»: правові та соціальні проблеми (27.11.2014)

Як живе «південний кордон»: правові та соціальні проблеми (27.11.2014)

28 листопада, о 13:30, у конференц-зал УНІАН, вул. Хрещатик, 4, відбудеться прес-конференція щодо ситуації, яка склалася в прикордонних областях України за останні півроку, після початку неоголошеної війни Росії в Україні. Захід проводиться за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

28 листопада, о 13:30, у конференц-зал УНІАН, вул. Хрещатик, 4,  відбудеться прес-конференція щодо ситуації, яка склалася в прикордонних областях України за останні півроку, після початку неоголошеної війни Росії в Україні. Захід проводиться за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Правозахисники та лідери волонтерського руху звернуть увагу на проблеми військовослужбовців, членів їхніх родин і вимушених переселенців та піднімуть актуальне питання: чому в Міноборони звітують про задовільне забезпечення військових, а насправді їх вдягають волонтери?

Будуть озвучені бачення шляхів виходу з кризової ситуації та сформульовані пропозиції до державних органів України.

Під час прес-конференції учасники представлять документальні підтвердження виступів спікерів, зокрема фото та кадри з документального фільму «Південний кордон», знятого у травні 2014 року в Херсонській області про роботу Херсонського центру допомоги військовим.

Учаснки:

  • Наталя Бімбірайте, керівник Інформаційного ресурсного центру «Правовий простір», директор з розвитку Херсонського обласного Фонду милосердя та здоров’я, координатор Херсонського волонтерського Центру допомоги військовим;
  • Наталія Козаренко, Херсонський обласний фонд милосердя та здоров’я;
  • Наталія Піддубна, Чернігівський громадський комітет захисту прав людини;
  • Ігор Бринош, заступник голови Одеської обласної організації ВГО “Комітет виборців України”.

Контакти: Оксана Тотовицька, Центр громадянського представництва «Життя», Тел.: 063 261 74 05,067 505 76 45, (044)279 68 83, oksana@center-life.org totovytska@gmail.com

Джерело: Міжнародний фонд «Відродження»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *