Анна Орловська
Анна Орловська

Анна Орловська

Фасилітаторка, тренерка, засновниця Тренінгового центру “Мозаїка”, координаторка мережі ГО “Інша жінка”

Я підприємниця, засновниця тренінгового центру “Мозаїка”, координаторка мережі ГО “Інша жінка” та керівниця регіонального представництва організації в Олександрії. У мене дві вищі освіти: перша - юридична, друга - управлінська. І я починала свою професійну діяльністю юристкою у громадській приймальні БО «Фонд милосердя та здоров’я».

Маю понад 10 років досвіду співпраці з громадськими організаціями, спеціалізуюся на стратегічному плануванні та управлінні, розробці комунікаційних стратегій і проєктному менеджменті. Мої авторські навчальні програми відрізняються “практикою без води”, їх завершили більше 1000 жінок і підлітків.

Свого часу я працювала в команді ІРЦ “Правовий простір”, адмініструвала та налагоджувала роботу мережі Центрів безоплатної правової консультації та інформації. Пліч-о-пліч з директоркою організації Наталею-Дануте Антано Бімбірайте, втілила не один амбітний проєкт. Захоплююся її цілеспрямованістю й професіоналізмом і поділяю місію та цінності ГО ІРЦ “Правовий простір”. Саме тому вирішила стати амбасадором організації.

За бажання сконтактувати пишіть у фб тут.