Вiдновлення iсторичної пам’ятi

Вiдновлення iсторичної пам’ятi

Повернення української проєвропейської ідентичності в інформаційний, освітній та науковий простір – стратегічне завдання ІРЦ «Правовий простір». Ми спрямовуємо свої зусилля на захист культурної спадщини на території Херсонщини і України в цілому, а також на допомогу місцевій владі у створенні інфраструктури навколо пам’яток культурної спадщини. У фокусі нашої уваги два об’єкта культурної спадщини національного значення – Дозорна Вежа (Вежа Вітовта) і фортеця Тягинь. Ці середньовічні пам’ятки тісно пов’язані зі спільною історією України і Литви, а через Литовські Статути – зі становленням правової культури в Україні.

Адвокаційна кампанія на захист середньовічної Дозорної Вежі (Вежі Вітовта), Платформа «Безпечне місто» і розвиток безпечних громадських просторів, безпека громадських активістів, проєкт «Шерифи для нових громад», інформаційна та промоційна кампанії Громадського бюджету міста Херсона – все це успішні кейси роботи ІРЦ «Правовий простір». Історія організації починається з 2009 року, і сьогодні ми маємо ідеї, сили, досвід і натхнення, щоб працювати для суспільства на високому експертному рівні.

Це чудове місце для вашого слогану

Додайте привабливий текст, щоб описати, що ви робите та що ви можете запропонувати. Правильні слова можуть надихнути та заінтригувати вашу аудиторію, тому вони готові вжити заходів на вашому сайті. Щоб почати розповідати свою історію, двічі клацніть або натисніть Редагувати текст.

докладніше

Допомогти "Правовому простору"

Разовий або регулярний платіж з банківськоЇ карти