Ольга Жукова
Ольга Жукова

Ольга Жукова

Я працюю у третьому секторі України з 1993 року, тренерка – з 1998 року. На сьогодні є коучем, тренеркою, фасилітаторкою ГО «Громадський центр «Нова генерація». Одна із засновниць ГО «Бюро ґендерних стратегій та бюджетування» та членкиня ІРЦ «Правовий простір».

Маю експертизу у трьох сферах – організаційний розвиток організацій громадянського суспільства, залучення громадян до процесів прийняття рішень та гендерна політика. Є досвід співпраці з такими міжнародними організаціями, як Програма розвитку ООН, ООН-Жінки, Фонду народонаселення  ООН (UNFPA), програми Європейської Комісії, Ради Європи, USAID.

Маю авторські розробки:

  • розроблено навчальний тренінговий курс «Херсонські гендерні студії» (2011-2013 р., проведено навчання 4-х груп.)
  • розроблено тренінговий курс для старшокласників «Молодіжне лідерство» (2012-2013 рр., проведено навчання 2-х груп)
  • тренінговий курс для тренерів «Школа тренерів та тренерок (базовий рівень) (2020-по теперішній час, проведено навчання 4 груп.)

З 2005 року консультую неурядові організації з питань організаційного розвитку. З 2017 року консультую громади з питань ґендерно орієнтованого бюджетування. З 2017 року – графічна фасилітаторка.

Про мене в цифрах:

28 років роботи в організаціях громадянського суспільства

2 роки роботи органах влади

22 роки тренерського досвіду

400+ провела тренінгів

35 провела тренінгів для тренерів

10 громад отримали менторський супровід з гендерного бюджетування

11 жіночих правозахисних організацій отримують менторський супровід з організаційного розвитку

100+ консультацій з організаційного розвитку

50 годин підтвердженої коучингової практики

8500+ навчила та проконсультувала учасниць та учасників

Чому я з ІРЦ «Правовий простір»

«Організація має справу-магніт, велику ідею, до реалізації якої хочеш долучитися. Тягинь і башта Вітовта – це не просто споруди. Це матеріальний доказ європейських кордонів на півдні України. Для мене важливе відновлення історичної пам’яті у суспільстві та нашої європейської ідентичності. Ця ідея співпадає з моїми цінностями. Тому я з командою однодумців»